Spectacolul este despre vulnerabilitate adolescentină, despre ceea ce ne face unici, despre emoții care copleșesc, dar și despre cum e să profesor al unei generații incandescente.
Cum se simte prima iubire când creierul tău rulează pe un alt sistem de operare?
Când toată lumea îți spune că „e normal ce simți”, dar pentru tine nimic nu e normal?
Cum se simte când „te rog, lasă-mă în pace” se traduce în mintea ta ca un abandon definitiv?
Vă așteptăm să descoperim, să oglindim și să fim împreună!
O producție a Laboratorului de Teatru Psihodramatic P.U.C.K.
Intrarea este liberă, în limita locurilor disponibile.