Direcțiunea

Vlad Massaci Director (Manager) interimar vlad.massaci@comedie.ro Monica Similea Director adjunct artistic monica_similea@comedie.ro Victor Coman Director adjunct director.adjunct@comedie.ro

Secretariat director

Oana Popa secretariat@comedie.ro

Poți trimite un e-mail aici, dacă:

  • Vrei să te asiguri că solicitările tale (adrese oficiale, corespondență, invitații oficiale etc.) au fost recepționate;

BILETE

Alina Corneciu casadebilete@comedie.ro Suport bilete online bileteonline@comedie.ro

Știm cât prețuiești biletele la Comedie, așa că lasă-ne aici un e-mail, dacă:

  • Vrei să verifici disponibilitatea locurilor pentru spectacolele programate;
  • Întâmpini dificultăți cu achiziția online a biletelor sau cu tranzacțiile online;

BIROUL ASISTENȚĂ DRAMATURGICĂ ȘI MARKETING

teatrul@comedie.ro Ana Teodorescu Secretar literar. PR ana.teodorescu@comedie.ro Alexandru Turcu Secretar literar alexandru.turcu@comedie.ro Bogdan Amarfi Secretar literar bogdan.amarfi@comedie.ro

Ia legătura cu noi, dacă:

  • Ai nevoie de informații despre producțiile noastre sau despre celelalte proiecte pe care le derulăm;
  • Dacă vrei să te alături partenerilor noștri media sau dacă ai nevoie de informații pe care să le promovezi în presa scrisă/online sau pe orice canal de social media;
  • Dacă vrei să ne propui un parteneriat sau o colaborare;

ORGANIZARE SPECTACOLE

Anca Dragomir organizare@comedie.ro

Lasă-ne un e-mail aici, dacă:

  • Ai nevoie ca spectacolele noastre să se joace într-o locație pe care tu o propui;
  • Dacă ne vrei la tine în festival sau în cadrul altui proiect pe care îl organizezi;
  • Dacă vrei ca spațiul de la Comedie să găzduiască evenimentele pe care le organizezi;
  • Dacă vrei să ne propui un proiect pentru Comedie;

FINANCIAR CONTABIL

Simona Lungu Contabil șef contabil.sef@comedie.ro

RESURSE UMANE

Georgeta Prodan Șef Serviciu Resurse Umane resurse.umane@comedie.ro