Teatrul de Comedie


Teatrul de Comedie

Contactează-ne

Strada Sf.Dumitru nr.2
Sector 3, cod 030079,
Bucuresti






Strada Sf.Vineri nr.11
Sector 3, cod 030202,
Bucuresti



















SEDIUL ADMINISTRATIV
T.: 021 313 17 91

CASA DE BILETE
T.: 021 315 91 37

Director(Manager)
George Mihăiță
george_mihaita@comedie.ro

Secretariat Director

Oana Popa
secretariat@comedie.ro

Director Adjunct
Monica Similea
monica_similea@comedie.ro

Director Adjunct
Victor Coman
director.adjunct@comedie.ro


Contabil șef
Simona Lungu
contabil.șef@comedie.ro


Biroul asistență dramaturgică. Marketing
teatrul@comedie.ro

Ana Teodorescu – PR
ana.teodorescu@comedie.ro

Magda Coroiu – Secretar literar
magda_coroiu@comedie.ro

Alexandru Turcu – Secretar literar
alexandru_turcu@comedie.ro


Organizare spectacole
Anca Dragomir
organizare@comedie.ro

Află primul noutățile



Abonează-te acum la newsletter și noi iși trimitem programul Teatrului de Comedie, informații despre premierele și evenimentele noastre, concursuri sau oferte speciale.









Teatrul de Comedie este o instituție publică de cultură subvenționată de Consiliul General al Municipiului București
Sponsori
Parteneri

Intra si descarca muzica de pe trilulilu cu Trilulilu Downloader sau muzica de pe youtube cu YouTube Downloader
Tractari Auto Tecuci
xnxx
Parteneri Media